TÜKSİAD 2014 Yılı Genel Kurulu Sponsorlukları


Değerli İş Dünyası Temsilcileri,

Tüm Kuruyemiş Sanayicileri ve İş Adamları Derneği (TÜKSİAD) 2008 yılında kurulmuş olup, kuruluşundan bu yana üye sayısını sürekli artırmış ve faaliyetlerinin kapsamını sürekli genişletmiştir.

Hâlihazırda 173 üyesi bulunan TÜKSİAD, 2013 yılı itibariyle 3,7 milyar dolarlık iç pazar büyüklüğü ile 2 milyar dolarlık da ihracat hacmi olan ve hem iç hem de dış pazarda büyümesini istikrarlı bir şekilde sürdüren Türk kuruyemiş sektörünün büyük çoğunluğunu temsil etmektedir.

TÜKSİAD, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Gıda Sektör Meclisi ve Uluslararası Kuruyemiş ve Kuru Meyve Konseyi (INC-International Nuts and Dried Fruits Council) üyesidir.

TÜKSİAD, üyelerinin ihtiyaçlarına cevap vermek amacıyla AR-GE projeleri, eğitim ve danışmanlık programları, yurtdışı iş seyahatleri, yurt içine gelen alım heyetlerinin ağırlanması ve Bakanlıklar nezdinde lobi faaliyetleri yürütmektedir.

TÜKSİAD, kuruluşundan bu yana bir gelenek hâline gelen Genel Kurul organizasyonları ile üyelerini ve ilgili sektörlerin temsilcilerini bir araya getirmekte ve hem sosyal hem de ticari ilişkilerin gelişmesine katkıda bulunmaktadır.

Sponsorluk gelirleri ile finanse edilen Genel Kurullarda ayrıca farklı uzmanlık alanlarından konuşmacılar davet edilmekte, sektörümüzün gelişimine katkı sağlayacak sunumlar ve bilgilendirmeler yapılmaktadır.

TÜKSİAD 6. Genel Kurulu 2-4 Mayıs 2014 tarihlerinde Afyon Güral Wellness and Convention Center’da gerçekleştirilecektir.

TÜKSİAD üyesi firmalara ulaşmak, firmanızın tanınırlığını artırmak, Genel Kurul katılımcılarıyla sosyal ve ticari ilişkilerini geliştirmek isteyen siz değerli iş dünyası temsilcilerinin sponsorluk şartlarını sunduğumuz ekteki dosyayı incelemenizi ve sponsorlarımız arasında yer almanızı temenni eder; desteğinize şimdiden teşekkür ederim.

Saygılarımla,

Muammer ÇAPUTÇU

TÜKSİAD Yönetim Kurulu Başkanı

TÜKSİAD 2014 Genel Kurulu Sponsorluk Dosyası'nı indirmek için tıklayınız

 
 

 

Test

Form Gönderimi

Tamam